GMINA PRZEMYŚL, WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE, POWIAT PRZEMYSKI, KOD TERYTORIALNY wg GUS: 1813082. Oficjalna strona internetowa Gminy Przemyśl. ⓒ Urząd Gminy Przemyśl

SKOK NA KONIEC STRONY

SKOK DO STRONY GŁÓWNEJ

 ARCHIWUM: 2012 ROK

28.12.2012 r. XXV sesja Rady Gminy Przemyśl.

28 grudnia 2012 r. o godzinie 12.00 w sali narad Urzędu Gminy odbędzie się XXV sesja Rady Gminy.

 

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

25.12.2012 r. Biuletyn Informacyjny Gminy Przemyśl.

Szanowni Państwo!

Oddajemy Państwu pierwszy numer biuletynu, który mam nadzieję będzie trafiał do Was raz na kwartał. Celem tego gminnego pisma jest i będzie zapoznawanie mieszkańców gminy z różnego rodzaju problemami z życia samorządu i wydarzeniami dla niego istotnymi. Pragniemy upowszechniać wiedzę na tematy samorządowe i publiczne, aby przybliżać je wszystkim zainteresowanym. Ponieważ nie dysponujemy potencjałem i rzemiosłem dziennikarskim, proszę wybaczyć nam popełniane potknięcia, czy też braki. Szanowni Państwo, to samorząd wybierany przez mieszkańców jest najbliżej ludzi, co niesie za sobą różne skutki. Zły, czy też nie do końca sprawny przepływ informacji (mimo istnienia Internetu) może powodować niezrozumienie, a nawet dezinformacje. Mimo, iż świadomość mamy coraz większą to mieszkańcy często wszystkie swoje pretensje, wnioski, a nawet żądania kierują do urzędu gminy, wójta, radnego, czy też sołtysa, bo „ci są najbliżej”. Trudno się temu dziwić i chociaż nie zawsze posiadamy prawne możliwości rozwiązywania Państwa problemów, to staramy się przynajmniej służyć radą. Dlatego korzystając z tej możliwości kontaktu z Państwem chcemy dotrzeć do każdego domu, do każdej rodziny, omawiając pewne bloki tematyczne, które mam nadzieję będą wyjaśniać szereg spraw aktualnie ważnych, jak również te, które skutkować będą na najbliższe lata, chcemy też promować w  miarę możliwości lokalne inicjatywy. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chciałby wnieść merytoryczny wkład w realizację prac nad wydawaniem kolejnych numerów. Mam nadzieję, że biuletyn spełni nie tylko rolę informacyjno-edukacyjną, ale przyczyni się do kreowania właściwych postaw obywatelskich. Wójt Gminy Przemyśl Witold Kowalski.

20.12.2012 r. XXIV sesja Rady Gminy Przemyśl.

20 grudnia 2012 r. o godzinie 9.00 w sali narad Urzędu Gminy odbędzie się XXIV sesja Rady Gminy.

 

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

14.12.2012 r. V Spotkanie Opłatkowe.

14 grudnia 2012 r. odbyło się kolejne, piąte już spotkanie opłatkowe dla emerytów i rencistów, byłych nauczycieli i pracowników obsługowych szkół i przedszkoli w Gminie Przemyśl. W spotkaniu wzięło udział 82 osoby. Oprócz byłych pracowników w Opłatku wzięli udział przedstawiciele Urzędu Gminy w Przemyślu na czele z Wójtem Gminy Witoldem Kowalskim, pracownicy Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Przemyślu, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Gminy Przemyśl Zbigniew Czerniak, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz przedstawiciele związków zawodowych. Spotkania opłatkowe na stałe weszły już do kalendarza gminnych spotkań dla byłych nauczycieli i pracowników obsługowych. Spotkanie zorganizowano w Sali Konferencyjnej „Domu Weselnego EWA” w Przemyślu.

12-13.12.2012 r. Na granicy terroryzmu- szkolenie.

"Na granicy terroryzmu - szkolenie z zakresu reagowania kryzysowego" zorganizowane w partnerstwie ze Związkiem Powiatów Polskich w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, w którym uczestniczyli: Wójt Gminy Przemyśl oraz pracownicy Urzędu Gminy. Podczas szkolenia zostały przedstawione zagadnienia związane z tematem wzajemnej współpracy organów administracji samorządowej, służb, instytucji i innych podmiotów odpowiedzialnych za reagowanie kryzysowe.

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI

UNII EUROPEJSKIEJ

Projekt „NIEPEŁNOSPRAWNI – SPRAWNI W PRACY”.

Projekt „NIEPEŁNOSPRAWNI – SPRAWNI W PRACY” adresowany jest do osób niepełnosprawnych, w wieku aktywności zawodowej z powiatu przemyskiego i bieszczadzkiego, dotyczy bezpłatnych szkoleń i staży zawodowych. Uczestnicy będą mieli zapewnione: stypendia szkoleniowe (6,09 zł/ godz.), stypendia z tytułu odbywania staży zawodowych (1500 zł/ m-c), posiłki w czasie zajęć oraz zwrot kosztów dojazdu. Rekrutacja do projektu trwa do końca lutego 2013 roku.

Zostań bohaterem i zmieniaj świat na lepsze!

Zostań bohaterem w Paczce – oznacza, że należy wyjść z tłumu, by wreszcie zmienić otaczający nas świat. Bohaterstwo polega na przekroczeniu swojego świata, swoich spraw, spraw swojej rodziny i przyjaciół. Generalnie, można tego nie robić. Można żyć tak, jak wszyscy. Ale można też wyjść z cienia, z szarości (to plakat tegorocznej kampanii liderów SP). Można z oddali popatrzeć na świat i nie odwracać się na pięcie, ale zaangażować się. Do tej pory to wszystko działo się gdzieś tam, na szklanym ekranie. Teraz jest obok mnie. Ci ludzie są za szybą, ale to jest jednak okno, a nie telewizor. Mogę je otworzyć, zobaczyć i pójść za nimi, by zmieniać świat.

>> szczegóły na stronie: http://www.szlachetnapaczka.pl/.

15.11.2012 r. XXIII sesja Rady Gminy Przemyśl.

15 listopada 2012 r. o godzinie 12.00 w sali Domu Ludowego w Ostrowie odbędzie się XXIII sesja Rady Gminy.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

1.11.2012 r. Dzień "Wszystkich Świętych".

W tym dniu nie zapominamy również o poległych podczas I Wojny Światowej. Wójt Gminy Przemyśl zapalił symboliczne lampiony na Cmentarzu Poległych w I Wojnie Światowej w Malhowicach.

30.10.2012 r. XXII sesja Rady Gminy Przemyśl.

30 października 2012 r. o godzinie 9.00 w sali narad Urzędu Gminy Przemyśl odbyła się XXII sesja Rady Gminy.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

26.10.2012 r. Wojewódzki trening systemu wykrywania i alarmowania.

Informujemy, że w dniu 26 października 2012 r. zostanie przeprowadzony wojewódzki trening systemu wykrywania i alarmowania. W związku z powyższym w tym dniu, w godzinach 1700 – 1730 zostaną uruchomione syreny alarmowe.

 

Rodzaje sygnałów alarmowych.

Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie.

11.10.2012 r. Prośba o wypełnienie Ankiety mającej na celu zapewnienie wzrostu dostępności usług telefonii stacjonarnej oraz Internetu.

Ankiety zawierają informacje na temat potrzeb użytkowników w zakresie dostępu do usług telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz dostępu do usługi bezpłatnego lub za opłatą niższą niż cena rynkowa Internetu świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów.

Dane zawarte w Ankietach mogą być przekazane również drogą elektroniczną bezpośrednio do UKE na adres: mapa@uke.gov.pl .

11.10.2012 r. Zmiany systemu zbiórki odpadów komunalnych od 1 lipca 2013 r. Informacje dla mieszkańców Gminy Przemyśl.

Informacje dla mieszkańców Gminy Przemyśl dotyczące zmiany systemu zbiórki odpadów komunalnych od dnia 1 lipca 2013 r.  >> szczegóły >> .

Najważniejsze pytania i odpowiedzi w tym temacie >> szczegóły >>.

Gospodarka odpadami i ochrona środowiska w Gminie Przemyśl.

11.10.2012 r. Spółdzielnie socjalne szansą na lepsze jutro!

Spółdzielnie socjalne szansą na lepsze jutro! Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne odbędzie się w dniu 11 października 2012r. w godz. 08.00-10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Katedralnej 5 w Przemyślu, >> więcej >>.

28.09.2012 r. XXI sesja Rady Gminy.
XXI sesja Rady Gminy w dniu 28 września 2012 roku o godz. 9.00 w sali narad Urzędu.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

24, 27 i 28.09.2012 r. "Przede wszystkim jakość" w Gminie Przemyśl - kolejne spotkania szkoleniowe w Urzędzie Gminy Przemyśl.

„Przede wszystkim jakość – poprawa jakości usług świadczonych przez JST dzięki modernizacji procesów zarządzania i podniesieniu kwalifikacji pracowników”, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego POKL.05.02.01-00-035/11.

>>Szczegóły projektu.

14.09.2012 r. "Decydujmy Razem" - IV spotkanie Zespołu Partycypacyjnego.

14.09.2012r. o godzinie 9.00 w sali narad Urzędu Gminy miało miejsce III spotkanie ze społecznością lokalną - Zespołem  Partycypacyjnym, w ramach projektu  "Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu wdrażania polityk publicznych oraz podejmowania decyzji publicznych";

>> więcej >> .

 
14-16.09.2012 r. SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2012.

"SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2012" - pod takim hasłem rusza tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska” >> szczegóły >> .

Gospodarka odpadami i ochrona środowiska w Gminie Przemyśl.

2.09.2012 r. Festyn na stadionie w Ostrowie.

Klub sportowy SAN OSTRÓW zaprasza na FESTYN z okazji pożegnania lata w dniu 2 września 2012 roku przy stadionie w Ostrowie >> Szczegóły >>

30.08.2012 r. XX sesja Rady Gminy.
XX sesja Rady Gminy w dniu 30 sierpnia 2012 roku o godz. 9.00 w sali narad Urzędu Gminy Przemyśl.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

 

24.08.2012 r. Logo Gminy Przemyśl - wyjaśnienia.

W związku z licznymi komentarzami dotyczącymi oceny logo Gminy Przemyśl pragnę poinformować, iż powstało ono przy współpracy z artystą plastykiem- Brunonem Lemek- Członkiem Polskiego Związku Artystów Plastyków, nauczycielem i mieszkańcem naszej Gminy. Gmina Przemyśl jest położona po obydwu stronach rzeki San, a zarazem miasta Przemyśla i składa się z 16 miejscowości, które oprócz codziennej współpracy łączy historia. Na terenie Gminy Przemyśl znajduje się wiele obiektów Twierdzy Przemyśl, zwłaszcza "pierścienia zewnętrznego". Nasz samorząd jest członkiem Związku Gmin Fortecznych, który realizuje projekt unijny, mający na celu udostępnienie turystom historycznych obiektów. Twierdza nadaje nam swego rodzaju tożsamość i odrębność, to motto wielu naszych działań i wysiłków. Dlatego też stała się przewodnim motywem naszego logo. Dziś jest to twierdza otwarta dla wszystkich. Dziękuję wszystkim internautom za zainteresowanie, którego się nie spodziewaliśmy, za merytoryczne uwagi. Równocześnie informuję, iż na logo nie wydaliśmy ani złotówki - co być może dla niektórych jest dziwne. Powstało ono 2 lata temu, kiedy zaczęliśmy zbierać informacje na temat zabudowy fortecznej twierdzy w formie elektronicznej. Z analizy odwiedzin naszej strony w ostatnich dniach wynika, że logo spełniło swoją rolę. Dziękuję za zainteresowanie grafików z Polski, którzy zaoferowali nam swoją współpracę. Zapraszam do odwiedzin „naszej” twierdzy i udziału w imprezach organizowanych przez nasz samorząd. Witold Kowalski Wójt Gminy Przemyśl.

19.08.2012 r. Święto Pieroga w Gminie Przemyśl.

W dniu 19 sierpnia 2012 r. na stadionie w Ostrowie odbyło się tradycyjnie już organizowane ŚWIĘTO PIEROGA W GMINIE PRZEMYŚL. W bogatym programie imprezy wystąpił między innymi legendarny polski zespół "CZERWONE GITARY" >> galeria fotografii >>. Dodatkowe informacje o zorganizowanej imprezie w zakładce "Informacje dodatkowe".

<--Przesuń myszką po obrazku obok.

5.08.2012 r. Turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Przemyśl.

Stowarzyszenie Klubu Sportowego w Kuńkowcach organizuje turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Przemyśl w dniu 5 sierpnia 2012r. o godzinie 14.00 przy Gminnym Centrum Informacji w Kuńkowcach. Galeria fotografii z imprezy plenerowej >>

29.07.2012 r. Festyn na stadionie w Ostrowie.

Klub sportowy SAN OSTRÓW zaprasza na FESTYN w dniu 29 lipca 2012 roku przy stadionie w Ostrowie >> Szczegóły >>

8.07.2012 r. Medyka - „Festiwal Ziemi Przemyskiej”.

W dniu 8 lipca br. w Medyce odbył się „Festiwal Ziemi Przemyskiej” - POKAZ DOROBKU KULTURALNEGO GMIN POWIATU PRZEMYSKIEGO 2012.

Organizatorem Festiwalu byli: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Starostwo Powiatowe, Gmina Medyka, Urząd Marszałkowski  Województwa Podkarpackiego.

Gmina Przemyśl na festiwalu reprezentowana była przez:

Stoisko kulinarne: Elżbieta Pomianek – Krówniki, Danuta Jamrozik – Krówniki, Elżbieta Horbacz – Krówniki, Maria Grochowska – Witoszyńce, Wiesława Grochowska – Witoszyńce, Stanisław Pacuła – Pikulice.

Stoiska z rękodziełem artystycznym: Leszek Matysiak – Ostrów, Wiesława Grochowska - Witoszyńce.

Wykonawcy części artystycznej: Zespół Wokalny „MC2” - Ujkowice, solistka Julia Kurasz - Ujkowice, solistka Paula Buczek  - Ujkowice, Zespół „Gamma” - Grochowce, Aleksandra Noster - taniec - Nehrybka.

2.07.2012 r. Informacja Wójta Gminy Przemyśl.

Wójt Gminy Przemyśl informuje, że w dniu 28.06.2012 r.  Prezydent Miasta Przemyśla wypowiedział Gminie Przemyśl ze skutkiem na 31.12.2012 r. porozumienie międzygminne zawarte 7.09.2009 r.  w sprawie przejęcia do realizacji przez Gminę Miejską zadania w zakresie prowadzenia lokalnego transportu zbiorowego w ramach przewozów regularnych w granicach administracyjnych Gminy Przemyśl. >> Szczegóły.

1.07.2012 r. Piknik integracyjno-edukacyjny w Krównikach.

W dniu 01.07.2012r. w ramach projektu POKL „Czas na aktywność w Gminie Przemyśl” Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu zorganizował na stadionie i w "grzybku" w Krównikach PIKNIK INTEGRACYJNO - EDUKACYJNY dla uczestników projektu wraz z rodzinami . Podczas przepięknej aury i w dobrze przemyślanych warunkach odbyła się: debata Oksfordzka „ Nasze mocne strony – rodzina i praca", zawody sportowe, konkurencje plastyczne dla rodziców i dzieci oraz poczęstunek. Celem tej wzorowo zorganizowanej imprezy plenerowej było rozbudzenie aktywności społecznej w środowisku lokalnym. >>szczegóły na stronie GOPS.

28.06.2012 r. XIX ABSOLUTORYJNA SESJA RADY GMINY.

 

28 czerwca 2012 roku w pięknej (niedawno odnowionej) sali Domu Ludowego w Ostrowie odbyła się XIX sesja Rady Gminy Przemyśl, podczas której Radni udzielili absolutorium Wójtowi Gminy Przemyśl, Panu Witoldowi Kowalskiemu.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

Od 25.06.2012 r. do 27.06.2012 r. bezpłatne badania mammograficzne.

Zapraszamy wszystkie kobiety urodzone w latach 1943 – 1962, które otrzymały zaproszenia na bezpłatne badania mammograficzne. Badania odbędą się w mammobusie ustawionym w Przemyślu przy Pływalni Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. 22 Stycznia 8, koło Urzędu Gminy Przemyśl, od poniedziałku 25 do środy 27 czerwca 2012 roku, w godzinach od 10:00 do 17:00.

20.06.2012 r. "Przede wszystkim jakość" w Gminie Przemyśl - spotkanie szkoleniowe.

„Przede wszystkim jakość – poprawa jakości usług świadczonych przez JST dzięki modernizacji procesów zarządzania i podniesieniu kwalifikacji pracowników”, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego POKL.05.02.01-00-035/11. >>Szczegóły projektu.

15.06.2012 r. Seminarium promocyjne w ramach projektu PO KL "CZAS NA AKTYWNOŚĆ W GMINIE PRZEMYŚL".

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu w dniu 15 czerwca 2012 roku zorganizował seminarium promocyjne w ramach projektu PO KL "CZAS NA AKTYWNOŚĆ W GMINIE PRZEMYŚL". Tematem przewodnim spotkania było rozwinięcie aktywności społeczno zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Gminie Przemyśl, podniesienie kwalifikacji zawodowych, złagodzenie problemów psychologicznych >>szczegóły.

12.06.2012 r. o godzinie 12.30 w sali narad Urzędu Gminy Przemyśl odbył się Konwent Wójtów.

11.06.2012r. "Decydujmy Razem" - III spotkanie Zespołu Partycypacyjnego.

11.06.2012r. o godzinie 9.00 w sali narad Urzędu Gminy rozpocznie się III spotkanie ze społecznością lokalną - Zespołem  Partycypacyjnym, w ramach projektu  "Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu wdrażania polityk publicznych oraz podejmowania decyzji publicznych"

                                       >>więcej

Statystyczne Badania Rolnicze na terenie Gminy.
Główny Urząd Statystyczny corocznie przeprowadza na terenie całego kraju REPREZENTACYJNE BADANIA GOSPODARSTW ROLNYCH >>szczegóły.
15.05.2012r. "Decydujmy Razem" - II spotkanie Zespołu Partycypacyjnego.

15.05.2012r. w sali narad Urzędu Gminy odbyło się II spotkanie ze społecznością lokalną - Zespołem  Partycypacyjnym, w ramach projektu  "Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu wdrażania polityk publicznych oraz podejmowania decyzji publicznych" >> więcej

 

UWAGA: Nie spalajmy śmieci, dbajmy o nasze dzieci ! >> szczegóły.

Gospodarka odpadami i ochrona środowiska w Gminie.

 

UWAGA: Przestrzegamy wszystkich przed zagrożeniami wynikającymi z wypalania roślinności! >>szczegóły.

23.04.2012r. Lokalna Grupa Rybacka „STARZAWA” zaprasza na warsztaty szkoleniowe.

Lokalna Grupa Rybacka „STARZAWA” zaprasza na warsztaty na szkoleniowe dla wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków z osi 4: Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa zawarty w Programie Operacyjnym „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”. Warsztaty szkoleniowe odbędą się w dniu 23 kwietnia 2012r. o godz. 1000 w Sali Narad Urzędu Gminy Przemyśl >>więcej.

13.04.2012r. "Decydujmy Razem" - I spotkanie Zespołu Partycypacyjnego.

13.04.2012r."Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu wdrażania polityk publicznych oraz podejmowania decyzji publicznych" >> więcej

30.03.2012r. XVIII sesja Rady Gminy.

XVIII sesja Rady Gminy w dniu 30 marca 2012 roku o godz. 9.00 w sali narad Urzędu.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

14.03.2012 r. Ujkowice - Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej.

14.03.2012 r. w Ujkowicach w Remizie Strażackiej odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej. W turnieju brali udział uczniowie z następujących miejscowości: Ujkowice, Łętownia, Nehrybka, Hermanowice, Grochowce.

Wyniki turnieju:

W kategorii "Szkoła podstawowa":

1 miejsce – Ewelina Wesołowska ( 30 pkt ) - Szkoła Podstawowa Ujkowice

2 miejsce – Bartosz Bębnowicz    (28 pkt) – Szkoła Podstawowa Łętownia

3 miejsce – dogrywka pomiędzy Weroniką Stawarz (25 pkt), a Łukaszem Gołębiowskim, oboje ze SP w Łętowni.

Ostatecznie trzecie miejsce zdobywa Łukasz Gołębiowski.

W kategorii "Gimnazjum":

1 miejsce – Mariolka Wesołowska ( 28 pkt ) - Szkoła Podstawowa Ujkowice

2 miejsce – Paulina Marczakiewicz    (27 pkt) – Szkoła Podstawowa Hermanowice

3 miejsce – Paula Buczek (23 pkt) Szkoła Podstawowa Ujkowice

Po Turnieju odbył się pokaz strażacki (cięcie samochodu nożycami).

>> Galeria zdjęć na stronie "Trzeba zobaczyć".

Od 11.2011r. Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu wdrażania polityk publicznych oraz podejmowania decyzji publicznych.

Od listopada 2011 roku Gmina Przemyśl uczestniczy w partnerskim projekcie, którego liderem jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego "Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu wdrażania polityk publicznych oraz podejmowania decyzji publicznych" >>więcej.

17.02.2012r. XVII sesja Rady Gminy.

XVII sesja Rady Gminy w dniu 17 lutego 2012 roku o godz. 9.00 w sali narad Urzędu.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

1.01.2012r. Nowa ustawa o ochronie zwierząt.

Z dniem 1 stycznia 2012 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt >>szczegóły.

1.01.2012r. Zmiana ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach.

Od 1 stycznia 2012 roku wchodzi w życie nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

15.02.2012r. Zarząd Lokalnej Grupy Działania "ZIEMIA PRZEMYSKA" informuje:

15.02.2012r. o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przemyślu, ul. Plac Dominikański 3 odbędzie się szkolenie >>szczegóły.

31.01.2012r. XVI sesja Rady Gminy.

XVI sesja Rady Gminy w dniu 31 stycznia 2012 roku o godz. 9.00 w sali narad Urzędu.

>> Strona Biura Rady Gminy Przemyśl.

17.01.2012r. STATUT STOWARZYSZENIA KULTURALNO-SPOŁECZNEGO - przykładowy projekt dokumentu.

Projekt STATUTU STOWARZYSZENIA KULTURALNO - SPOŁECZNEGO GMINY PRZEMYŚL.

STRONY ARCHIWALNE:

 

DO KOŃCA 2011 ROKU>>   2013 ROK>>   2014 ROK>>

 

SKOK NA POCZĄTEK STRONY

SKOK DO STRONY GŁÓWNEJ-AKTUALNEJ